!!!Kopíruj jen se zdrojem!!!

Nekopírujte mi to, co píšu!!!


___________________________________________________________________

Červen 2010

Mám Vás ráda...proto nebudu končit (jak jsem myslela), ale najdu si aspoň jednou tejdně čas na blog....snad...aneb ,,Nová naděje"

23. června 2010 v 14:23 | Maybel |  Oznámení
Určitě nadpis zní hezky, ale znáte mě. Znám se já a znáte mě i vy. Nevím jestli to dodržím. Do prázdnin tu asi nebudu (5 dní to snad vydržíte xD). O prázkách určitě aspoň jednou za týden...možná víckrát sem napíšu. Takže o prázkách by tu nemělo být prázdno. Mám Vás totiž tak ráda, že opustit Vás nedokážu.A covíc...ani nechci :)

Už zase nemáme PC

15. června 2010 v 11:25 | Maybel |  Oznámení

Takže se nám zase po....a nemáme ho dome. Takže tu zas nebudu....:´(


Píšu ze školy...ale doma počítač už je

14. června 2010 v 11:37 | Maybel |  Oznámení
Doma už máme PC dýl, ale ještě jsem si nenašla čas na blog. Ten článek...do toho se mi fakt nechce. Nebudu ho psát celý. Napíšu jen ty nejdůležitější věci a jen v normálních kratších článkách. Takže se prosím nezlobte. Teď ve škole je docela dost učení. To víte. Závěrečný testy. Nojono...co se dá dělat. Určitě i vy máte hodně učení. Nám se známky už pomalu ukončujou. Nějak mě zase blog nebaví. Hraju spíš Metin místo toho a je to mnohem větší zábava...promiňte za moje slova. ALe každej je ňákej. I moje sestar si jeden z logů zrušila. Ale já ho rušit určitě nebudu...I když mám někdy chuť...ale kvůli vám prostě nemůžu. Busdu se snažit aspoň každej den..nebo ob den přidaj nějaký aspoň video. Ale vůbec nwm jaká bude budoucnost blogu. A moje SB? Já nwm jestli nemám skončit...:´( Má to cenu? když nebudu psát, přidávat a nebudu obíhat? Prostě tu vůbec nebudu? Mám chu%t to skončit...Ale něco mi to nedovolí. Já fakt už nevim jak dál...:´( O prázkách bude času hafec a já už vidim, jak tu stejně nebudu. Stala jsem se velkým závislákem na Metin a teď kvůli tomu zanedbávám vše. Njn...jak to vůbec s nim bylo?  
Už dlouho mě kluci (kámoši) překecávali ať já a kámoška začneme hrát. Já s tím ale nepočítala. Sestra mi to nedovolila. Prej na to neni pameť a je to kravina. Tak jsem se na to vykašlala. Jenže pak nás zase začali překecávat. A já začala překecávat sestru. On pořád ne. Druhej den se mi to ale zázračně povedlo. A začala jsem hrát...od začátku jsem se do toho zamiloovala. Začala hrát pořád...A začala sjem bejt na tom závislá. Nechtělo se mi ani do školy. Chtěla jsem sedět jenom u toho. Každej den přidu ze školy a hned du na Metin. A proto ani nejsem na blogu. Prostě mě blog nebaví. Jenom psát atd. Njn...asi mě za to nesnášíte. Metin je fakt good. Ale v tomhle mi neprospěl. kluci šťastný že můžou s náma hrát...ale tenhle blog bude pomalu krachovat. Měla jsem tě ráda blogu. Měla jsem vás ráda lidi! A měla jsem ráda tu starou Maybel...:´(...Zbohem...Maybel....Už tu asi ta dřívější MAy nebude.....:´( Já nwm jestli skončit...Nemá to cenu..a to uznejte i vy...
Uvidim co na to řeknete...
nejradši byste mi asi vrazili.....

Nehoda

3. června 2010 v 14:51 | Maybel |  Oznámení
V neděli jsem vám slíbila článek po dlouhý době. Jenže jsem tu zase nebyla. Píšu od kámošky. Proč? Rozbil se nám počítač takže na něm nemůžu bejt. OMG..to nevydržim. Takže nwm kdy ho budu mít...Takže tu zase nebudu do tý doby dokuď se nám neuzdravý...:(