!!!Kopíruj jen se zdrojem!!!

Nekopírujte mi to, co píšu!!!


___________________________________________________________________

Květen 2010

Enrique Iglesias - Can You Hear Me

29. května 2010 v 9:55 | Maybel |  Playlist
Aspoň přidám ňákou písničku. Tahle je podle mě známá ale hezká. Já jí dneska poslouchám snad po patnáctý xD


Sliby chyby

29. května 2010 v 9:51 | Maybel |  Oznámení
Tak tohle u mě znáte moc dobře. I teď jsem nesplnila svůj slib. Včera jsem neměla na dopsání toho článku čas. Nestihla jsemto. Dneska bych ráda dopsala, jenže tu celej den nebudu. Jedu skámoškou do blízký vesnice (do Hospříze) je tam den dětí (jo jsme na tom velký) ale je tam vždycky sranda. xD TAkže tu do večera nebudu. Mno...zejtra? Mohlo by to být...Ale radši nic neslibuju. Ale nebojte. Dočkáte se :)

Velké dík všem

27. května 2010 v 13:33 | Maybel |  SB
Právě jsem si udělala čas na pročítání komentářů, kde jste mě prosili abych se vrítila. Skoro u toho brečím :') Nevím jak jsem vám mohla udělat to co jsem udělala. Mám Vás děsně ráda. A o to víc mé Affs, které mě donutili se vrátit. Ty komentáře vidim poprví a teď jsem se u jednoho zarazila. Skoro jsem se z něho rozbrečela. Respektivě z toho, co napsala a nakreslila mé SB Miss Down tady to zkopčim:

Obrázek pro Maybel,která je mezi mým nejoblíbenějšími affiliates,a už dlouho nebyla na blogu.Hodně nám ( např.Ailee ) chybí.Tímhle obrázkem bych jí chtěla poprosit,aby na blog něco napsala,třeba jako že končí,když už tam tak dlouho nebyla,ale aby se prostě ozvala.Na holku,jako je ona,se prostě nedá jenom tak zapomenout.Měla svoje názory,nikoho nekopírovala,její články byly takové,které měly myšlenku.Hrozně ráda jsem je četla,těšila jsem se,až něco přidá.Za to jí děkuju,protože takových lidí je na světě málo :)

Tenhle obrázek je jenom pro ní,snad se bude líbit :) ↓
Větší náhled → ZDE

Moc ti děkuju! :') Moc jsi mi udělala radost a já mám zase chuť blogovat když vím, jak je to pro tebe a všechny mé Aff důležité. Moc ti děkuju..:')
(Maybel pročítá dál v komentářích plná dojetí a výčitkami, že tu nebyla...)
Mno co říct :') Z komentářů je vidět, že jste byli asi už hodně nedočkavý, možná i naštvaný...chápu vás. Ale jsem zpět! Jsem tu živá a zdravá...xD (Mozek se ale už nikdy nezpraví...to se ale nepočítá! xD)

Jinak dneska bych měla stihnout dopsat ten článek...Uvidim. Ještě  je toho na psaní mnoho. Nejsem ani v půlce a to jsem na tom včera makala dost až mě bolely prsty xD. Ale pro Vás všechno! xDKdyž bych to nestihla dneska (nemůžu tu sedět celej den) tak zítra by to mělo bejt určitě...:)

Už se pracuje na článku

26. května 2010 v 20:35 | Maybel |  Oznámení
Tak už pracuju na článku, který schrne tu dobu co jsem tu nebyla. Je to už teď dost dlouhý...mno..zítra by to mohlo být...doufám xD

Zpět?

26. května 2010 v 19:02 | Maybel |  Oznámení

Opravdu se moc omlouvám!!!! Já vůbec nevím kde začít....stalo se toho tolik...Blog jsem snad...2 měsíce? (OMG) neviděla. Ani nečetla komentáře...vůbec nic....Proto jsem ani nevěděla o vašem stezku. Ale mě se stýskalo hrozně. Asi se zítra na všechno vykašlu a napíšu vám sem pár věcí. Mno prostě ani nemám moc čas (sestra opruzuje)....Jen se ozívám, že žiju, protože to vypadá, že mě zajelo auto či něco podobného. Hrozně jsem na sebe naštvaná....a myslím, že to co jsem vám teď udělala mi neodpustíte :'(. I když jsem skoro pořád myslela, že prostě skončim, teĎ když to všechno vidim....mno prostě nemůžu. Rozepíšu se zítra i kdyby mě to mělo stát život. Doufám, že ná pude zapnout PC....taky jsou s tím problémy....