!!!Kopíruj jen se zdrojem!!!

Nekopírujte mi to, co píšu!!!


___________________________________________________________________

Březen 2010

STOP šikaně Justina Biebera!!!!

31. března 2010 v 20:26 | Maybel |  Justin Bieber
Článek o jeho šikaně po internetu mě prostě k tomuhle donutil. nápad mi dala K_iiky*  takže jí za to děkuju.

Mimochodem: Ten článek naleznete tady Click

Dělejte za něj něco! Podepiště se a dejte si do menu na blog ikonku (pokuď máš blog) která je o pár řádku dál. Nedámě Justina! Česko bojuje za něj! Milujeme Justina! Tak mu to dáme najevo a postavíme se za něj! STOP šikaně po internetu!!!

Rychle! Na co čekáte? Podepiště se! Honem, honem!!!!Nemusíš tam nic vypisovat. Napiš svoje jméno a můžeš k tomu něco i dodat. Kdo napíše něco jiného, co nesouhlasí s tématem článku, bude jeho komentář vymazán! Piště sem jen jména!

Ten, kdo si přečetl ten článek, (který byl i v Bravo) tak k tomu nepotřebuje komentář. I já k tomu nepotřebuju co říct. Je to od lidí hnusný! Dáme jim co proto! ČESKO SE POSTAVÍ ZA JUSTINA!!!

Klidně to i posílejte ostatním! Prostě seženeme co nejvíc lidí! Možná si říkáte, co tím vyřešíme, ale třeba jo? A co dáme za pokus? Nic! A tak dělejte! Zapisujte se! Třeba tím nic nevyřešíme, ale Česko si neudělá ostudu a akorát dostane svou ztracenou čest a určitě i obdiv! Ale nezapomeňte! Neděláme to pro Česko, ale pro Justina!

Šikana Justina po internetu!

31. března 2010 v 19:46 | Maybel |  Justin Bieber

Chudák Justin! Hustě mu nadávají tisíce cizích lidí. Rozhodl se proti tomu bránit…
Teď už mu můžou pomoct jenom fanoušci! Justin Bieber (16) poznává první temné stránky úspěšné kariéry. Na internetu se shromažďuje stále víc lidí, co ho nenávidí a kteří ho chtějí vydeptat urážkami a sprostými pomluvami. Na facebooku například kolují řeči typu: "Znám holky, který mají hlubší hlas než on!" nebo "Nebyl by tak otravnej, kdyby se konečně vyhrabal z puberty."

Sakra, to jsou fakt docela drsné hlášky! A někteří se neštítí zajít ještě dál a otevřeně ho osočují: "Justin je teplouš!" Jiní zakládají dokonce skupiny s názvem "Justin musí zemřít!" Fakt trochu moc. Taky se objevují jeho fotky upravené ve Photoshopu, na kterých je vyobrazený jako holka.

"Když něco takového vidím, moc mě to mrzí. Nechápu, proč mají někteří lidé potřebu bavit se na úkor ostatních. Jsou hrubí a sprostí. Nepřejí mi úspěch? Závidí?" Justin nechápe, proč se na něj sesypali jako vosy. Rozhodně se ale nenechá "haters" zastrašit: "Snažím se nebrat si takový věci moc osobně a co nejmíň se koukám na internet. Moje mamka Pattie mi taky pořád říká, že si to nemám tak brát."

Není to ale vůbec lehké. Justinovi je to jasné: "Budou to zbabělci, protože všichni zůstávají v anonymitě. Škoda, rád bych jim osobně pěkně od plic řekl, co si o nich myslím." Je možné, že o to se postará armáda věrných fanoušků, které Justin naštěstí má…


zdroj: bravo.cz

Můj komentář:
Chudák Justin...Tohle je fakt drsný. Tohle už je šikana. Ale Justin je silnej a ukáže jim co je zač. Doufám, že má mnohem víc fanoušků než nepříznivců. Fanoušci jim ukážou. Nejradši bych tamtěm ,,anonymům" dala pěstí!!! Justínku vydrž!!! My tě nedáme!!!

Je mi blbě =x (článek, který se po chvilce proměnil v info)

31. března 2010 v 19:10 | Maybel |  Trip to my mind
Áght....je mi blbě! Ne jako, že bych měla teploty atd., ale měli jsme k večeři špagety a já, i když jsem snědla asi jenom 6 lžící (myslim) tak jsem se přejedla a je mi blbě a tlačí mě to v břichu. A ještě to zapíjáím kofolou... Bléééé...Budu zvracet (to byl vtip). A zejtra prázky! Juchů! A rodiče nebudou domů! Juchů! A já budu moct bejt na PC už od toho, co vstanu. Juchůůů!! Pokuď tam nebude ségra. Ach jó.... 
(zvěřejnila jsem článek a rozhodla jsem se dopsat pár věcí)
1) No dobře. Pár věcí sem ještě dopíšu.
2) Jak jsem říkala. Zejtra prázky. Budu tu doufám dopoledne. Odpoledne pudu ven. Takže mě čekejte ráno a dopoledne. Snad.
3) Jo a taky jsem si vzpomněla. Dneska u nás dopoledne šíleně lilo. Fakt šíleně. Ale odpoledne sice trochu zima, ale svítilo, takže to dělalo teplo. Mno prostě jaro.
4) Pak napíšu taky zvlášť článek o Velikonocích. Nemám je ráda. Nikdy jsem je neměla ráda. Ale to až všechno v tom článku.
5) Jo a taky jsem to už vyřešila s těma příběhama. Protože abych ho udělala tak, jak jsem chtěla a dala do toho děje všechno, tak jsem vymyslela, že tenhle kapitolovej bude pokračovat normálně, ale pak udělám ještě jeden příběh...né na kapitoli a tam dám jinej děj, kterej bych taky dala do nějakého příběhu. Takže čekejte ještě jeden příběh, né na kapitoly jak už jsem říkala. Ale asi bude hodně dlouhej...takže nwm, komu by se to chtělo číst. Snad se někdo najde. Ale bude to z mého života. Budou tam ty problémy, co se mi stali minule...jestli si vzpomínáte...jak jsem byla hodně špatná. Zkusím tam všechno napsat. Hlavní problém tam bude. Takže koho to zajmá, tak ať si to pak přečte.
6) Chtěla bych se taky omluvit, že neobíhám. Promiňte...Fakt už se bojím, e některé SB ztratím. Zejtra zkusim oběhnout. Ale jak jsem říkala u Tatarkaz v jednom článku. Ona psala o tom, že prostě nebude trávit tolik času na blogu (jako třeba 4 hodiny apod.) a prostě si bude užívat svých věcí. Já to mám podobně. I když třeba trčím na ICQ 6 hodin, tak prostě ten všechen čas netrčim u blogu. Chci si také užívat svých věcí jako je ICQ, kámoši po netu, hudba, hry a ještě spoustu další zábavy. A neberu blog jako povinost. A určitě by jste se na mě nemuseli zlobit za to, že neobíhám. Jasně....tak jak jsem slíbila, tak bych měla dodržet. Ale prostě to nějak nejde. Nebojte. Když už obíhám (třeba jednou za týden) tak se snažím pořádně a čtu snad skoro všechny články za ten týden co jste napsali. Snažím se vám to tak vynahradit. Takže pls nezlobte se na mě.
7) Nwm jestl je to všechno.
8) Snad jo...aspoň z těch aktuálních věcí.
9) Nwm jestli ještě dneska něco přidám....ani nwm co...:(

Zase jsem začala ,,hrát" na kytaru

30. března 2010 v 20:09 | Maybel |  Trip to my mind
V tom nadpise je to ,,hrát" schválně v uvozovkách. Protože já hrát teda jako na kytaru vůbec neumím. Zbýdou zahraju One Time a Wake Me Up When September Ends. To je tak jediný co jakš takš umim. No...moc né, ale podobu to má a dá se to poznat. Učim se sama a ségra mi někdy něco naučí. Teda jako nenaučí, ale jako jo. Spíš na youtube si hledám videa, kde ukazujou akordy určité písničky. Ale já si je pak stejně nepamatuju a navíc mě z toho bolí prsty, takže je to beznadějný. Dneska mě ségra naučila dva akordy z jedný písničky. Ailee jí moc dobře zná. :) Ségře se hodně líbí a mě docela taky. Pro ukázku ↓Je to docela složitý a mě bolí prsty. Teda jako na mě je to složitý. A navíc ani neznám slova. Tak proč se to učim? No to je jedno.

I ♥ (what?)

30. března 2010 v 18:51 | Maybel |  Obrázky

DJ (vectors)

30. března 2010 v 18:13 | Maybel |  Obrázky
Jako nwm co mě to popadlo...nějak jsem změnila styl xD
Breake Dance (Vectors)

30. března 2010 v 18:07 | Maybel |  Obrázky
Tohle dělám už z nudy....xD Ale náhodou je to pěkný...:)
Dj Mortal Kombat-Thunder

30. března 2010 v 17:22 | Maybel |  Playlist
Tohle je totálně úžasný....V poslední době na tenhle styl hudby letim...Další volno? o_O

30. března 2010 v 17:14 | Maybel |  Trip to my mind
Takže...milí, zlatí. Blíží se nám další volno. Nevím jak u vás, ale mi máme od čtvrtka zase volno od tý mučírny. Myslím tím teda školy. V pátek také. Pak je víkend a o pondělí je snad zbytečný mluvit. To je Velikonoční pondělí, takže to se do školy taky nechodí. Naštěstí...xD Se hrozně těšim. Fakt tyjo. Nedávno jsme měli jarní prázdniny a teď zase volno? To bych takhle brala. Jenže...pak už nás nečekají žádný prázdniny!!! Budem to muset přežít bez prázdnin až do konce roku...:'(

Justin Bieber - Never Let You Go (official music video)

30. března 2010 v 17:11 | Maybel |  Justin Bieber
Justinovi ta bílá košile děsně sluší. A navíc jak tam je za ním ta krajina a mraky a to moře nebo oceán....mno prostě ta voda tak tam vypadá jak bůh v nebi xD Co mě to nenapadne xD A v tý černá košili vypadá děsně sexy xD (neberte to slovo vážně xD) Ale jó...je to tak xD A co mi tam vadilo, tak to bylo to, že ta holka neni vůbec hezká. A ještě jak jí tam Justin objímá a bere za ruku atd. To mi taky vadí xP


DJ Shrek & Spongebob - Close My Eyes

30. března 2010 v 15:37 | Maybel |  Ostatní
Good píseň xD
Warning: Hrozně to leze na mozek !!!


Tafrob - Šaty dělaj člověka

30. března 2010 v 15:32 | Maybel |  Playlist
Taky good. Hlavně ta hudba.


Tafrob - Nuda v Brně

30. března 2010 v 15:29 | Maybel |  Playlist
Je to trochu vulgární ale docela good xD. Nějak se mi písničky od Tafroba začali líbit xD


Luxusní domy

29. března 2010 v 19:44 | Maybel |  Obrázky
Já nwm proč, ale docela si potrpím na luxus. Ale né každej ho má. Ani mi ho nemáme. Aspoň né tak, jak bych si představovala. To bysme se v životě nedoplatili. Jsem si jen tak ze srandy našla na googlu pár bejváčků. Jsou fakt kwásný, ale nikdy v životě bych si na ně nevidělala xD A tak můžu jen snít...


Návštěvnost za 22.3. 2010 - 28.3. 2010

29. března 2010 v 14:30 | Maybel |  O blogu


Navstevnost za minuly tyden (22.3. 2010 - 28.3. 2010) je:
Pondeli: 30
Utery: 26
Streda: 26
Ctvrtek: 21
Patek: 30
Sobota: 0
Nedele: 30

Celkem: 163

Trochu to kleslo...:(

Škola-ulejvárna

29. března 2010 v 14:24 | Maybel |  Trip to my mind
Takže. Dneska byla ve škole docela ulejvárna. Dvě hodiny jsme se učili a pak jsme šli na ten konzert (jak jsem říkala včera). Bylo to s klavírem a houslema. Hráli tam různý skladby. Na můj vkus docela nuda. Některý skladby byli ale hezký. Možná tak dvě. Aspoň že jsme se neučili. Pak jsme přišli do školy na pátou hodinu. Ach jó...Museli jsme ještě na půl hodiny vytáhnout dějepis. Já u dějáku usínala. Vůbec jsem nevnímala a klimbala jsem, abych neusnula. POřád se mi zavírali oči. Až vyvolání učitelky mě probudilo. Bohužel to vyvolání bylo na mě...ale nějak jsem to nepostřehla. Mno nic...Pak jsme měli poslední hodinu-Fyziku. Ještě když jsme se vraceli do školy, přemlouvali jsme učitele, aby jsme šli do informatiky. On říkal, že si to rozmyslí. Jenže jsme šli do fyziky. Ale učitel se usmál nad nadávající třídou a poslal nás do informatiky. Všichni zajásali a cpali se ke dveřím. Na compech jsme měli volnou hodinu. Mohli jsme kam jsme chtěli. My jen zírali na klávesnici a přemýšlely, na jaké stránky jít. Kdybych byla sama u PC tak bych hned šla psát na blog, ale sama jsem nebyla. Pár věcí jsme zkoušeli. Nic nás nebavilo. Když jsme konečně něco našli, učitel říkal, aby jsme vypli počítače. No...celou hodinu jsme promarnili čučením na klávesnici. Na obědě byla hodně velká fronta. My se celou tu frontu plus oběd a odchod domů protlemili. Ani nevíme čemu. Ale bolí mě z toho břicho. Ani nwm, proč to všechno píšu xP

Zítra škola Blééé

28. března 2010 v 20:35 | Maybel |  Trip to my mind
Nevěděla jsem, jak to nazvat. Fakt se mi do školy nechce, ale vzpomněla jsem si, že zejtra jdeme na konzert, takže nám pár hodin odpadne. Juchůůů!!! Ale v hlavě se do školy pořád netěším, protože na to, že nám odpadnou hodiny zapomínám. Takže mám v hlavě, že se budem pořád učit. Musim se nechat vyzkoušet z tý fyziky. Musim se na to ještě kouknout. Ach jó.
A taky už máme novej čas. Nezapomeňte si ho přeměnit! Já sama mám na mobilu ještě starej xD
A taky u vás máte tak krásný měsíc? Ja takový tajemný...Krásně září a kolem něho jsou mraky, které vypadají jako kouř. To je tím, jak lidi pořád jezdí autem atd. Vypouští do vzduchu Smog a pak je měsíc v kouřovám pozadí...xD Co mě všechno nenapadne? xD

Tiffany sing "Butterfly Fly Away" by Miley Cyrus

28. března 2010 v 20:29 | Maybel |  Ostatní

Je to krásný...z tý holky jednou něco bude..:)


She sing "This is Me" by Demi Lovato

28. března 2010 v 20:06 | Maybel |  Ostatní

Podle mě je to hezký :)