!!!Kopíruj jen se zdrojem!!!

Nekopírujte mi to, co píšu!!!


___________________________________________________________________

Tam a zase zpět

29. srpna 2009 v 13:03 | Maybel |  Trip to my mind
Se zpožděním píšu o středě (to jsem byla ve škole).
Vím, že jsem divná, ale pro mě to byla nádhera být zase ve škole!

Sestra do školy šla jen kvůli tomu, že tam musela doníst kapradí, které je ze školy. Ale na prázdniny je u nás doma. Mamka byla ráda, že jsme se ho zbavili, proteže je velké a zabíralo nám místo.
Samozřejmě jsem zjišťovala, kterej chudák povede naší třídu ,,inteligentů" (opak si domyslete). Takže...žeby jsme psichicky zničili další učitelku???
Ale né! My máme vlastně tenhle školní rok učitele! Doufám, že mu nebudu říkat: ,,paní učitelko"... jak se mi to už stalo u učitele na hudebku. Za těch budoucích šest let budeme mít pátýho učetele/ku. To je myslím slušnej počet. Nedoufala jsem, že budeme mít třídu na druhým pavilonu, kde jsou: sedmáci,osmáci a deváťáci. Chtěla jsem tam bít, ale všichni šestáci jsou ještě ve třídách mezi páťáky, čtvrťěky a třeťáky.
Naše minulá třída zž nebyla jediná co měla novou tabuli. Nebyla to klasická černá tabule, ale moderní. Na povrchu byla bílá. Na tu bílou stranu se psalo fixy a byla magnetická. Zevnitř byla modrá a na tu se psalo starými dobrými křídamy. Problém byl, že ta tabule se nesměla mejt mokrou houbou, takže bejvé pěkně špinavá. Ale s tím se nedá nic dělat. V naší budoucí třídě je taky.
Omrkla jsem i náš rozvrh. Byl o hodně hodin delší než jsme měli. Asi nebudeme mít Němčinu, protože jsem v áčku a to není jazyková třída. Němčina mě asi bude mrzet. Německy neumím ani ň...ale v Němčině vlastně ň není, že? Za to jsme tam měli předměty: Štv, ŠCzmČJ, Czmj...nebo tak nějak to tam bylo. Opravdu nevím co to má bejt. Myslím si, že to bude souviset s novým vyučováním podle J. A. Komenskýho. To mě taky štve. Nic se pořádně nenaučíme a každej debil bude mít šanci postoupit.
Moc neplánuju s tím, že budu celí den lítat venku, protože nám přibyde i fyzika, občanka, rodinka, vlastivěda a přírodověda se nam rozdělí na: zaměpis,dějepis a přírodopis a tak se budu muset na všechny tyhle předměty učit. Už je to tak. Až si všichni díky mím dobrým známkám mysleli, že jsem šprt, nebylo to tak. Šprt ze mě bude až teď. Vím že šprty nikdo nemá rád, ale mě spíš záleží na učivu, než na tom abych byla oblíbená v kolektivu. Střed pozornosti nemusím bejt a ani o to netoužím. Lepší bejt šprt než debil. A že se těch debilů v naší třídě hodně najde! :D
Sice je na předsevzetí ještě brzo, ale školní předsevzetí beru:
1) Zkusím mít na vysvígo samí. Jako jediná ze třídy si je držím už pět let. Né jako jiní zo měli čtyřky a někdo ,,skoro" propadal. Ale dost samochváli, kterou tady píšu o sobě. Samochvála smrdí. Teď navážu na to propadání.
V naší třídě asi pět lidí propadalo. Jenže se tak nestalo a jsou s náma pořád. Kdyby to mělo záležet na mě, tak by v tí třídě zůstalo s bídou osm lidí. A navíc v béčku byl jeden kluk, kterej propadl už jednou a teď měl propadat taky. Ale nepropadl. Je to ňáký divný. Asi kvůli tomu že je málo dětí. Ale teď k těm předsevzetím.
2) Chci...sakra teď mi to vypadlo...
Jo! Takže sice to nezáleží na mě, ale chci se dostat do toho Londýna. Snad mi to vyjde a bude se to doufám konat! :-O
3) I přesto, že nebudu mít tolik času, budu se snažit abych se pilně věnovala blogu!
myslím, že už jsem napsala vše.

!!!!HURÁ DO ŠKOLY!!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama