!!!Kopíruj jen se zdrojem!!!

Nekopírujte mi to, co píšu!!!


___________________________________________________________________

Stmívání

25. srpna 2009 v 21:06 | Maybel |  Filmy
Takže ten název s tím nemá absolutně nic společnýho.
Jen jsem se (se spožděním) konečně koukla na film Stmívání. Zjistila jsem, že to je naprosto úžasnej film.
Takže se pokusim o krátké vyprávění. Vyprávět mi moc nejde, ale za pokus to stojí. Prostě vyprávění malé 12-ti leté holky.


Byla jedno jedna.......blbost!!! Takže znova.

Tmavé vlasy, tmavé oči, jen pleť je bledá. Tak to je dívka jménem Bella, která žije u své matky a jejího přítele. Bella odjede na pár dní (tejdnů...nevim) za svým vlastním otcem. Na nové škole do které teď chodila jí docela spolužáci přijali. V lavici měla místo vedle Edvarda Callena (nevim jak se to píše), který se k ní moc neměl. Vlastně s Bellou ani nepromluvil. Nechtěl na tu hodinu ani chodit (kvůli Belle), ale musel, takže měl smůlu. Další dny se však neobjevil, což bylo celkem divné. Až jednoho krásnýho dne, kdy Bella vešla do učebny,ho znova spatřila. Edvard byl k ní milí, představil se jí a popovídaly si. Po hodině (co spolu zase kecali) si Bella všimla, že místo černých očí ma Edvar žluté. Edvard neodpověděl, řekl jí čau a rychle zmizel.

Bella stála na parkovišti před školou (možná jsem si špatně všimla, nevím jestli to bylo parkoviště....ale to není důležitý). Edvard na ní upřeně koukal z druhýho konce. Na Bellu se vyřítilo auto. Neměla kam utéct, protože její auto bylo za ní. Najednou jí cosi srazilo k zemi. ta lidská bytost nastavila ruku a promáčklo dveře auta, které se řítilo na Bellu a zastavil ho. Byl to edvard. Belle bylo divné, jak mohl být tak rychle u ní a ještě zastavit auto.

samozřejmě to nebudu celí vypisovat a tak dám posledních pár vět z toho filmu:

,, Jsi neuvěřitelně rychlí a silný, tvoje kůže je bledá a chladná jako led, mění se ti barva očí a někdy mluvíš jako bys byl z jiný doby. Nejíš a nepiješ, nechodíš na slunce...kolik ti je?"
,,Sedmnáct."
,,Jak dlouho už je ti tolik?"
,,Už dlouho."
,,Já vím co jsi."
,,Řekni to....a nahlas. Řekni to!"
,,Upír."
,,Bojíš se?"
,,Ne."
,,Tak mi polož tu základní otázku. Co vlastně jím."

Takže jak to je dál? To si budete muset zjistit sami.
Je to nádhernej film. Nevím proč, ale z celýho filmu jsem si zapamatovala jedinou větu:
,, Nikdy jsem moc nepřemýšlela o tom, jak umřu. Ale umřít pro někoho, koho miluju, to mi příjde jako dobrý způsob odchodu."
Asi je to kvůli tomu, že tato věta tam byla řečena 2x.
Rozhodně se mi ten film moc líbí. ale to už jsem říkala, že jo?nádherná hudba:V tom traileru jsou titulky trochu jinak než ve filmu.Neumím vyprávět. Ale aspoň jsem se pokusila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama