!!!Kopíruj jen se zdrojem!!!

Nekopírujte mi to, co píšu!!!


___________________________________________________________________

Hororová noc

26. srpna 2009 v 9:35 | Maybel |  Trip to my mind
Pamatujete si, jak jsem v článku řetězák přemýšlela o tom, čeho se bojím? Myslím, že včera jsem přišla na odpověď.


Takže co se mi stalo včera před spaním:

Ještě než jsem ulehla, četla jsem si. Najednou se ozval zvuk, jak kdybyste prstem šťouchli do papíru. Zvedla jsem hlavu a podívala se před sebe na stěnu, kde mám čtvrtky s mými obrazy. Přede mnou byl snad 7cm komár. Fakt jsem se viděsila. V životě jsem neviděla větššího komára. Pro upřesnění byl velkej asi jako pavouk Johana. Hned jsem letěla z pokojíčku a řekla jsem taťkovy, ať mi ho zabije. Moc nadšenej z toho nebyl. Když přišel do mýho pokojíčku, komár však nikde. Byli tam (oproti němu) 3x menší. Taťka myslel, že myslím ty. Těch tam bylo taky požehnaně. Já však věděla, že jsem ho viděla. Něco mi vylítlo před oči a letělo pořád blíž. Byl to on! Já se ho lekla a vylítla z toho pokojíčku. (Já jsem ale srab.) No taťka ho zneškodnil. Ty další komáři ale zůstali na mě. Vzala jsem polštář a začala zabíjet. (Teď jsem si vzpomněla na polštářovou bitvu). Poslední komár co tam zbejval jsem tím polštářem sejmula, on přežil, ale ležel na zemi. Já vzala knížku a stala se ze mě vražedkině. Komára jsem přímo rozdrtila.

Ten večer jsem byla ospalá. Ulehla jsem do postele a usínala. Už jsem skoro spala. Jenže naše morče, který mám v pokojíčku začalo pískat. Celá ospalá jsem vstala a zjistila jsem, že jsme jí na noc nedali seno. Tak jsem jí ho dala. Lehla jsem si a v tu ránu jsem (skoro) spala. Jakoby naschvál zapípal ségry mobil (protože byl vybitej). To už jsem toho měla tak akorát.

Od tý doby, co jsem se po druhý probudila, jsem už neusnula. Začala jsem si číst. Dlouho mě to nebavilo, tak jsem se pokoušela usnout. Byla jsem zachumlaná až po krk (kvůli komárům). Nad náma v bytě pořád kašlalo ňáký dítě. Byl to suchej kašel. nebylo to poprví co kašlalo.

Byla půlnoc a já pořád nespím. Pod peřinou mi bylo horko a tak jsem se odkryla. Byla jsem na sebe naštvaná, že nedokážu usnout. Nakonec se mi to (ráno) podařilo.

Ráno jsem se probudila v šest. Byl to polo spánek. protože jsem viděla mamku (která každý ráno ještě než jde do práce krmí Pigynu (morče) aby mě v sedm nezbudila) , ale nebila jsem schopná se otočit a říct jí ahoj. Stejně jsem pak ještě spala, ale né tak tvrdě. Nakonec jsem vstala v 8:26.Teď odpočím. Dneska jdu do školy!!! Nejdu tam samozřejmě na vyučování. Jen to jdeme se sestrou omrknout. O tom ještě zkusim napsat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama