!!!Kopíruj jen se zdrojem!!!

Nekopírujte mi to, co píšu!!!


___________________________________________________________________

Člověk je pohroma světa!!!

31. srpna 2009 v 10:11 | Maybel |  Sem, tam a zase zpět
Už dlouho člověk ničí přírodu, hubí zvířata a narůstá počet ohrožených druhů. Myslím, že svět neskončí tím, že se na něj zřítí meteorit nebo vznikne velikánská černá díra, ale člověk svět stihne zahubit sám. Ale dnes co jsem viděla, už na mě bylo moc! Kdo kdy slyšel, že se zvířata stahují za živa???


Je mi z toho do breku. Zvířata jsou tvorové jako my a neumí se bránit pistolema a nožy jako my. Ještě teď když o tom píšu, tak mi běhá mráz po zádech. Proč jsou lidi tak sobecký a masochistický? Proč zvířata zabíjejí jen kvůli kůži, když jsou látky? Můžou ty ubožáčky ušetřit. A nebo slyšeli jste o polívce ze žraločích ploutví? Víte jak se ty ploutve scháněj? Chytí se žralok, uřízne se mu ploutev a hodí se zpátky do vody. Už si nepamatuju kolik takhle zahyne žraloků, ale bylo to velikánské číslo. Kdyby člověk neexistoval, mohly by zvířata žít jako v ráji. Neničilo by se ovzduší, neničily by se pralesy, nezabíjeli by se zvířata a kdo ví...třeba by bylo více druhů o kterých se nám může jen zdát.


Toto si radši neotevírejte pokuď jste slabé povahy. Ale i na silný povahy je to moc.


NEOTEVÍREJTE TO (RADŠI)Otevřeli jste to? Litujete toho stejně jako já? Myslím, že jsem vás upozorňovala předem. Myslím, že to, co tohle video skrývá bude moje noční můra.

Lidi zabíjejí sebe, lidi zabíjí zvířata, lidi zabíjejí všechno co je živého. Proč? Co z toho mají? Neříkám, že já jsem vegetariján (zvířata se taky navzájem zabíjí) ,ale to je díky přežití. A všechno se má brát s mírou. (Pro slabé povahy: Nečtěte to dál!!!↓)
Ale to, že uchopí mývala a začnou s ním třískat do země a pak ho jěště ZA ŽIVA bodaj nožem a slíkaj ho z kůže a (jak jste mihli vidět ve videu) se to slečený z kůže hýbe v bedně to je šílený. Nebo jak jste mohli vidět s tím psem. Vytáhli nůž a začali ho sekat do čumáku je otřesný.


Lidi jsou s prominutím h*vada. Tíraj zvířata...ale proč? Protože z toho mají peníze!
Lidi v téhle době žijí jen pro peníze. Udělají cokoli. (Nemluvím o všech lidech).
Ale co dělají ostatní proto, aby tomu zabránili? Mě se zdá teda že nic. Měli by být nový zákony na to, že zvířata se nebudou zabíjet jen pro kožešinu atd. Mělo by se to zakázat. Ale copak já můžu tímhle článke něco zakázat? Ne...

Tenhle článek je smutný. Možná jsem někoho přivedla k slzám. Každý den umírá ------ (nevim kolik) zvířat. Ale jsem přesvědčena, že to bude slušně velké číslo.

Se zvířatama máme hodně společnýho. Zvířata mají duši, lidi mají duši, zvířata zápasí se životem my taky (ikdyž to máme snažší). Zvířata nám poskytují maso pro přežití. Ale my se jim odvděčujem tíráním a bolestí. A to jsem ještě neprobrala kosmetiku, která se testuje na zvířatech. Možná si někdo kupuje časopis Bravo. V čísle 11/ 2009 byl článek o pokusech na zvířatech. Otřesný článek s otřesnými fotografiemy.

Vrátím se k tý kosmetice...prostě k testováním na zvířatech. Změny by měli být k lepšímu. Ano...možná je to tak pro nás, ale né pro zvířata kteří kvůli nám umírají. Myslím, že by ty mozky na světě mohli vymyslet, jak testovat na něčem jiným a ušetřit tak nevyné životy. No ale co bych (já nezkušená) k tomu povídala.

Zvířata cítí bolest. Mají city. Život nemají lehký. Ale to někteří lidi nepochopí.
Tohle je téma, které by se dalo psát hodiny a stejně by se ještě něco vymyslelo.
Co si o tom myslíte vy? Pokuď jsem sem něco nenapsala, doplňte mě.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JuđuSch* JuđuSch* | Web | 31. srpna 2009 v 16:03 | Reagovat

to nepochopíš, pokud neznáš denny z vanesska-zanessa:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama