!!!Kopíruj jen se zdrojem!!!

Nekopírujte mi to, co píšu!!!


___________________________________________________________________

Končím s pomlouváním u zrcadla

25. července 2009 v 12:56 | Maybel |  Sem, tam a zase zpět
Zrcadlo! Jeden z mích nejhorších nepřátel. Koukám se dnes ráno do zrcadla a co nevidím!...to by mě však taky zajmalo... Byla to smrtka?Samara? nebo snad strašidlo? Co to vůbec bylo? Byla jsem to vůbec já? Taková šereda? Jo...to je správnej výraz. Bylo to strašný. Na hlavě vrabčí hnízdo, kruhy pod očima, byla jsem ospalá (spíš moc vyspalá a přeležená, když jsem dneska udělala rekord a spala do 9:45). Prostě hrůůůza!!! Jsem prostě hnusná neni to poprví co to říkám. Nesnáším se! Ale jak se říká...,,Kdo nemá rád sám sebe, nemůže mít rád ostatní..."
Něco na tom bude, protože kamarádek nemám moc....a.... o klukách ani nemluvím! Měla bych si něco uvědomit.


Spoustu lidí nemělo takový štěstí jako já. Přišli o rodinu, chybí jim končetina...a nebo domorodci v Africe nemají dostatek jídlo, lidi postihly v Česku povodně a jsou bez domova. Podobných věcí by se vymyslelo spousta. Nic z toho se mi nestalo a já si pořád říkám, jak blbej mám život. Nedokážu se radovat z toho, že jsem zdravá, že mám domov,rodinu a těch pár přátel. Příde mi to normální a když to říkám tak jsem vážně blbá (což to nezapírám). Můžu bejt vděčná, že mám život takovej, jakej mám a že mi to nejdůležitější nechybí. Měla bych se nad tím zamyslet. Krása přece není důležitá. Když je někdo krásnej, je na to většinou pyšný a to vážně nechci bej. Lidi mě maj rádi takovou jaká jsem....no a když ne, tak s tím nic nemůžu udělat. Člověk by se neměl kvůli někomu měnit a dělat to co nechce. A tak je to správně.

Možná si říkáte co to tady melu...ale chci tím jen říct, aby jste neseděli před zrcadlem a říkali jak jste hnusný, jak tě nikdo nemůže mít rád, jak máš blbej život....ale zamysli se, jak se cítí ti druzý, co neměli takový štěstí....a krása pro ně neni vůbec důležitá.

P.S.: Ale stejně s tím nepřestanu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | 21. srpna 2009 v 11:38 | Reagovat

Tak poslyš, klučičí mucholapko ty máš o kolečko navíc vid? Ty ses do toho zrcadla ještě ani nekoukla vid? :-? Vypadáš uplně normálně! To bys neměla takoví štěstí na kluky! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama