!!!Kopíruj jen se zdrojem!!!

Nekopírujte mi to, co píšu!!!


___________________________________________________________________

Fočus? (Další moje krátký kecání)

30. července 2009 v 11:19 | Maybel |  Trip to my mind
O co go? Takže:

Včera jsem byla s kamarádem venku. Vytáhli jsme míč a šli si něco zahrát. Na vybiku nás bylo sakra málo, házet si... hm... to taky ne a tak nakonec zvítězil fotbal. Prostě jsme si jenom kopali, takže se tomu ,,fotbal" říct nedalo. Bohužel se mi zdálo že se do toho míče skoro ani netrefím a když, tak to letělo mimo kámoše a on musel dobíhat: ,,Nemehlo v akci." Dokonce jsem tak šikovná, že jsem se jednou natáhla. Odnesly to záda. Ach jo...!

Chyba byla taková:
Ve fotbale se nevyznám, hrála jsem ho asi 2x a to jednou jako brankář, takže jsem si tam nezakopala. Ale to neni ten důvod. Já totiž udělala základní chybu: kopala špičkou. A chtělo to trénink. Jasně! Až mi to docvaklo, kopala jsem tak, jak by se mělo....a z 50 kopů jsem se poprví trefila. HURÁ!!!! Slavte! A pak po 2. ... Po 3. ... A začalo mi to jít.


Okolo šli kluci (známí od vidění) a divili se, že holka hraje ,,fotbal". ? . Ehm... Jeden další řekl, že bych mohla založit dívčí fotbalový klub. A já bych byla kápoš. To nejspíš nemyslel vážně.

V dálce jsem viděla mojí kámošku ze třídy ( s klukama ). Ty říkali, že holky jsou lepší ve fotbale jek můj kámoš....pff!

Takže....chápe to někdo? Jak někdo se může za den naučit dobře kopat? A ještě člověk, který se do toho ani před tím netrefil?
Jasně. Tahle primitivní hra mě začala bavit, takže dneska jdeme nejspíš znova.
Z toho vyplívá, že i holky můžou hrát fotbal, že to není jen sport pro hochy, a že na to nejsou takový ,,nemehla". Takže holky! seberte se a vyražte ven si začutat. Je to sranda. A když se omylem netrefíte, musíte říkat: ,,To bylo schválně, aby ses taky proběhl/a."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mysule mysule | Web | 31. července 2009 v 9:39 | Reagovat

Přesně...Mimochodem pěknej desing...
Moje kámoška hraje fočus už asi 7let a je kapitánka :)

2 Petra Petra | 21. srpna 2009 v 17:21 | Reagovat

Máš pravdu, že fotbal není jen pro "hochy" :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama