!!!Kopíruj jen se zdrojem!!!

Nekopírujte mi to, co píšu!!!


___________________________________________________________________

5.Den

25. července 2009 v 14:23 | Maybel |  Krkonoše
13. července

STŘEDA-Černá hora

aneb

nečekané změny

( asi 15 km )


Dneska to bylo šílený! Nebyla jsem k probuzení. Z postele jsem se nemohla ani zvednout a mamku chytl kotník. Nemohla na něj skoro ani šlápnout.
Ráno po snídani, ty dva starší odešli.

Autem jsme dojeli do Pece pod Sněžkou a odtud jsme se vydali směr Černá hora. Mě brala už od včerejška křeč do nohy a tak jsem taky moc nemohla chodit. Došli jsme k jedný boudě a začalo pršet. Museli jsme vzít pláštěnky a šli dál. Když jsme vystoupali výš, začali se hnát mraky. Všude bylo bílo a my zbídou viděli na 10 m . Šli jsme prostě v mracích. Na černou horu jsme nevyšli kvůli počasí, panorama zmizela a my jsme se vydali do rašilinišť po dřevěným chodníku. Mraky se valili jako lavina. Pršelo, ale přitom bylo dusno. Celý rašiliniště jsme neprošli (chtěli jsme co nejdřiv do penzionu) a taky by jsme se zase vraceli zpátky. Nevěděli jsme kudy kam. Na mapě to bylo jinak a něktarý cesty tam pro změnu ani nebyli. Tak jsme se tam sešli 8 lidí (včetně nás) co nevěděli kam. Společnnými síly jsme to našli. Vyšli jsme z rašilinišť a objevili se na křižovatce kde bylo 5 možností: doprava,rovně, mezi tím další cesta,doleva nebo se vrátit. Žádnej rozcestník tam nebyl, ale podle mapy jsme snad šli dobře. Spíš jsme tušily kam jít, než abysme to věděli na 100*/.( to má být procent, já to neumím napsat na klávesnici) Klesali jsme po cestě dolů. Dole už takový mraky nebyli. Začalo však lejt a za náma hřmělo. Moje pláťákový tříčtvrťáky měnily barvu ze světlí na tmavou hnědou, byly těžší a lepily se mi na nohy a tak se mi hůř šlo. Na křeč a různý bolesti jsem zapoměla a chvátala k autu. Bohužel jsme od něj byli ještě daleko. Kameny nám klouzali. Byli jsme hotoví a nikdo nevěděl jak je to ještě daleko. Já věděla že to bude ještě dlouho. Ač jsem měla pláštěnku, stejně jsem byla na žmach,vlasy taky a boty mi čvachtali. Bohužel jsme zase taky chodili do kopce. Hřmělo čím dál hlasitěji a ,,chčilo a chčilo" (neberte to tak, že jsem sprostá!!!). Z mokra mi byla zima. Pod pláštěnkou jsem měla jenom triko. Všechny nás přešla sranda, ikdyž jsme to chtěli brát s humorem. Hurá!!!! Prší!!!
Zima!!! Brrr!!!!!! ,,Strašná" sranda.... Klesali jsme z kopce po cestě lesem(pokud tam vůbec byla), na kamenech a kořenech jsem se div nezabila. Byl to zázrak když jsme po pár hodinách uviděli civilizaci a s ní i Pec. Jen ještě ńákej kus dojít na parkoviště. Konečně jsme dorazili k autu a jeli do penzionu. Dali jsme všechno sušit a začalo bejt hezky. (zákon schválnosti č. 2). Dneska se to prostě nevyvedlo, ale aspoň jsme se prošli v mracích.Když jsme přišli na večeři, byli tam dva cizinci. Mezi sebou se bavily anglicky, ta ženská uměla pár věcí česky, tan chlap zase vypadal na holanďana, No prostě zmatek. K večeři byla bramboračka a smažený sýr s hranolkama. Večer jsme se šli ještě projít po Úpě a na pokoji pak hráli karty. Spát jsme šli ve 23:00.

P.S.: Další dny se připravují!!!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bonnie Bonnie | Web | 30. července 2009 v 10:42 | Reagovat

Jé! Pec pod Sněžkou. Tam jsme byli se školou na lyžáku. :) Je to tam krásný

2 Maybel Maybel | Web | 30. července 2009 v 11:31 | Reagovat

[1]: No jo ¨no...a my jsme si tam takhle ,,užívali". :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama